Tor Off Road w Dzikowcu jest czynny przez cały rok.

Prowadzony jest przez Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Dzikowca.

Każdorazowy przyjazd należy wcześniej zgłosić 
mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie  725 268 556

Niekoniecznie trzeba jechać na koniec świata, niekoniecznie trzeba mieć samochód przygotowany do ekstremalnych rajdów, warto zacząć od czegoś bliższego.

Tor dla samochodów terenowych i quadów położony jest w malowniczej miejscowości Dzikowiec w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim. Powstał na zboczach wzniesienia Wapienna i terenie po byłych, lokalnych kamieniołomach o powierzchni 16,5 ha. Charakteryzuje się różnorodnością podłoża i ukształtowania terenu. Na kierowców czeka wiele ciekawych i trudnych prób, wymagających nie lada umiejętności. Tor urozmaicają niezliczone dołki, wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, trawersy, odcinki błotne i kamieniste. Na trudniejszych fragmentach trasy ekstremalnej można spróbować swych sił nie tylko w prowadzeniu pojazdów terenowych, ale również w pracy z wyciągarkami przy pokonywaniu leśnych przeszkód.

Wokół toru prowadzi trasa turystyczna przejezdna dla większości pojazdów z napędem 4x4. Jednak w dowolnym momencie można z niej zjechać i sprawdzić swój pojazd i własne możliwości. Spora część terenu to prawie pionowe zbocze gdzie organizowane są rajdy ekstremalne.